Ostatní

Cesta ke svobodě

soukr-vejirJeště před několika lety jsem se upínala jen k pozitivním myšlenkám a článkům a nechtěla jsem o různých černých kauzách nic slyšet. Byla jsem slabá a negativa v nich popisovaná se mě silně dotýkala. Dnes je uveřejňuji sama a seznamuji se zákulisním během světa ostatní. Někteří se ještě bojí tyto informace číst, působí na ně negativně. Jiní ví, ale oddávají se pocitu bezmoci. Mimochodem to je jeden z nejhorších pocitů. Jen malá hrstka čtenářů chce vědět. Chce vědět proto, aby všem těm negativním, zlým a špatným věcem mohla čelit. Různá odhalení se na nás hrnou ze všech stran, pokud je chceme vidět. Jen ne ze soukromých nebo veřejnoprávních sdělovacích prostředků. Ty nás straší hrůznými historkami a vzápětí ukolébávají a ubezpečují, že nás jako občany světovláda ochrání. Strach a bezpečí, strach a bezpečí. Lidé buď neví, nechtějí vědět nebo souhlasí s těmi všemi „ochrannými a bezpečnostními“ aktivitami. Elita nás vrhá přímo do totalitního otroctví. Už nyní díky mobilním telefonům ví o každém vašem kroku. Díky počítačům a televizím se zabudovanými kamerami mohou kdykoli nahlížet do vašeho „soukromí“. Přesto jen hrstka lidí prohlédla tuto rafinovanost. Nemluvě o kamerách na veřejných místech na každém rohu. Existuje ještě soukromí?

Číst celý článek

Český zlatý poklad

zlattá cihla Dnešní téma se týká českého zlatého pokladu.  Pokladu, který nám byl nacisty odcizen za druhé světové války. Pokladu, který se k nám už nikdy celý nevrátil. Co provázelo jeho návrat? A co je s pokladem, s tou navrácenou částí dnes? Myslíte, že je stále ukryt v sejfech České národní banky?  Že jím můžeme disponovat až bude nejhůř?

Číst celý článek

Chemtrails a HAARP – obrana

27042012445Octování a ochrana

Slíbila jsem v minulém článku, že se podělím o zkušenost, jak se bránit chemické obloze a následně chemické katastrofě v nás samých.

Chemické mraky můžeme rozpustit rozprašováním octa – nebo-li octováním, a svému tělu zase pravidelnou detoxikací pomocí potravin, které na sebe dokáží vázat nejen balast ve střevech, ale i z celého organismu. Zejména těžké kovy, minerály a záření.

Číst celý článek

Chemtrails a HAARP

27042012445Chemtrails – jev označovaný jako nesmysl a zařazený mezi konspirační teorie. Jev, který už nelze dále utajovat. Jev, o kterém ví stále více lidí, přestože média stále mlčí, popírají nebo mlží. Jsou už i studie dokazující na rozborech půdy a vody několikanásobně zvýšené hodnoty jedů, které by se tam přirozenou cestou nemohly v tak vysoké míře dostat.

Vše u nás začíná dohodou z r. 2007 mezi EU a USA o „otevřeném nebi“. Právní základ této dohodě dal čl.80 o ES, v Lisabonské smlouvě: článek 100 Smlouvy o fungování Evropské unie. Díky této dohodě může nad všemi zúčastněnými zeměmi včetně ČR létat libovolný počet letadel USA a NATO.

Číst celý článek

Chřipková epidemie

injekceChřipková epidemie je pomalu na ústupu. To je dobře. Musela ale přijít? Namítnete, že každým rokem touto dobou, někdy dříve a někdy později, se šíří a množí chřipkové viry, které různě mutují a můžeme jen předpokládat, který kmen nás letos přepadne a bude nejagresivnější. Preventivní očkování podstoupilo jen asi 5% populace, vycházím ze zpráv televize Nova, oproti populaci americké, kde je proočkováno asi 45%. V tomto případě věříme spíš přirozeným obranným mechanismům. Jak to tedy je?

Číst celý článek

Prezidentské volby

vševidoucí okoJste spokojeni s výsledkem? Nebo spíš překvapeni, kdo se do druhého kola probojoval? Vždyť ještě týden před volbami měl Karel Schwarzenberg necelých 7% hlasů v preferencích. Během posledního týdne zázračně nasbíral tolik sympatií, že ho to vyneslo na druhé místo, těsně za Miloše Zemana, s 23,6%. Mě to nepřipadá normální. Kdo zatím tedy stojí? No jistě ten, kdo bude z vítězství Karela Schwarzenberga profitovat. Český národ to dozajista nebude.

Karel Schwarzenberg jednoznačně propaguje politiku EU, tudíž nehájí zájmy České republiky. Nehájí tedy ani zájmy jejích obyvatel. Co pro nás znamená Lisabonská smlouva, o tom jsem Vám psala minule. Karel Schwarzenberg nejenže ji obhajuje, ale jako člen skupiny Bilderberg propaguje vznik NWO (Nového světového řádu). Skupina Bilderberg je společenství asi sta až sto třiceti nejmocnějších lidí světa, kteří rozhodují o tom, jak budeme žít my normální a obyčejní lidé. Možná jste o tom již slyšeli, možná Vám to připadá neuvěřitelné. Ale je to tak.

Číst celý článek

Lisabonská smlouva

pavučinaLisabonská smlouva  – co jsme se o 400 stránkovém dokumentu dověděli před jejím podpisem? Téměř nic. Možná bychom na prstech jedné ruky spočítali, kolik našich činitelů, kteří rozhodují o nás a naší zemi tento dokument alespoň prolistovalo. Její ratifikací jsme přišli o veškeré svobody a národní suverenitu.  Přečtěte si ve zkratce, co její podepsání pro nás znamená: Lisabon (tato zpráva mi přišla e-mailem).

Číst celý článek

Juvenilní justice – lov na děti

Juven.justiceRozmýšlela jsem, jestli sem tento příspěvek přidat, protože přímo tématicky nesouvisí, ale rozhodla jsem se, že ano. Jde o děti nás všech. A já mám děti ráda. Musíme udělat všechno proto, abychom je ochránili. Informace, které se dovíte z videa, jsou odstrašující. O nich se rozhodně nahlas nemluví. Tato vlna únosů dětí se souhlasem úřadů se k nám žene ze západu. Pokud mám správné informace jsou první únosy už i v České a Slovenské republice. Jako členům EU nám hrozí, že legislativa, která zlegalizuje toto kradení dětí, se schválí i u nás.

Číst celý článek

Mike Adams: Kolaps moderního světa v plném proudu

Mike Adams

Tento článek od Mika Adamse je velmi výstižný. Shrnuje dění okolo nás. Není to žádná fikce, ale realita.

Proto vzniká i Soukr.cz.

Je nutné spojit síly, abychom zachovali zdravé potraviny, zachovali možnost léčit se bylinkami a ne chemií, zachovali naději na svobodný život.

Mnoho lidí věří, že svět, jak ho známe, skončí 23. prosince 2012. Tvrdím, že to je nesmysl. Daleko pravdivější je, že konec světa, jak ho známe, již začal. Přičemž to neznamená konec světa, ale uzavření jedné éry a počátek nové. Jedná se o přechod mezi věky. Tento konkrétní přechod nicméně slibuje, že to bude nejbouřlivější a nejnáročnější přechod, jakému kdy lidstvo čelilo.

Číst celý článek

Proč vznikl Soukr.cz

soukr-vejirDívám se kolem sebe už delší dobu a pozoruji, co se ve společnosti děje. Nejenom v naší zemi ležící v srdci Evropy, ale na celém světě. Dívám se a říkám si, kam až to může vést?

Odpověď je jednoduchá. Tam, kam dovolíme.

Nedávno jsem četla statistiku, v níž téměř 50% obyvatelstva bylo se životem v naší zemi nespokojeno a nejraději by odešlo do zahraničí. Chápu je. Mě napadla cesta opačná. Přispět ke zlepšení podmínek v naší zemi. Abychom všichni mohli žít ve své zemi, doma, spokojeně.

Číst celý článek

Copyright © 2012 Blog Soukr.cz