Chemtrails a HAARP – obrana

27042012445Octování a ochrana

Slíbila jsem v minulém článku, že se podělím o zkušenost, jak se bránit chemické obloze a následně chemické katastrofě v nás samých.

Chemické mraky můžeme rozpustit rozprašováním octa – nebo-li octováním, a svému tělu zase pravidelnou detoxikací pomocí potravin, které na sebe dokáží vázat nejen balast ve střevech, ale i z celého organismu. Zejména těžké kovy, minerály a záření.

Takže první vezmeme atmosféru. Vysvětlím to jednoduše a laicky, jde o její elektrický náboj. Vyskytují se v ní ionty, kladně nabité kationty a záporné anionty. Anionty desinfikují vzduch, zabíjí viry, eliminují pachy, zlepšují imunitu, funkci našeho dýchacího systému, kvalitu krve, odbourávají stres a zlepšují psychický výkon člověka. Například po letní bouřce je vzduch nabitý těmito zápornými anionty, proto je tak svěží a dobře se nám dýchá, přímo nás nabíjí energií. V dusnu před bouřkou je to naopak, proto se dýchá znatelně hůř. Zkoumání iontového elektroklimatu tzv. nemocných budov dává pravděpodobné vysvětlení, že koncentrace záporných iontů – aniontů, je v těchto budovách velmi nízká nebo úplně chybí.

Z toho plyne, že každý živý organismus ke svému životu potřebuje anionty. Bez nich onemocní až zemře. Doporučuje se hodně větrat a chodit ven. Co nás tam ale pod ocelově šedou chemtrailsovou oblohou čeká? Ovzduší nabité kationty, tedy kladnými částicemi. Díky tomu je plné prachu, virů, mikrobů a různých rozprašovaných chemických molekul.

Pomoc může přinést obyčejný ocet. Právě jeho molekuly nesou vysoce záporný náboj. Rozprášíme-li jej do ovzduší, okamžitě začne neutralizovat atmosféru a zároveň s tím i zabíjet viry, bakterie i mikroby, začne reagovat s chemickými molekulami, které ve formě spadu se rozpráší do okolí.

Po určitém úsilí – záleží i na tloušťce chemické hmoty nad vašimi hlavami – se Vám objeví kruhový otvor s průměrem několik kilometrů. Nad hlavami budete mít modrou oblohu.

Nelekněte se vrtulníků, které většinou přiletí, aby jejich posádky zmapovaly vzniklou trhlinu v jejich ocelově šedém úsilí. Vzápětí se objeví i stíhačky s dalším chemickým koktejlem nebo HAARPové mraky. Čím více nás bude dělat díry do jejich plánů, tím více budou muset vynaložit úsilí. Až nastane den, kdy budeme silnější a uvidíme jen modrou oblohu. A slunce. Tak jako kdysi.

Druhou otázkou je náš vlastní organismus. Vstřebáváme tyto velmi jedovaté látky a nemáme možnost se tomu vyhnout. Máme možnost ale tělo pročišťovat. Úžasná je chlorella. Je to jednobuněčná zelená řasa, která – podle mých osobních zkušeností – má tu schopnost, že dokáže na sebe navázat a z našeho těla odvézt  mnohé škodliviny. Zejména těžké kovy, usazené minerály, záření a další jedy, které mají na náš organismus zničující vliv. Navíc podporuje obranyschopnost našeho těla.

Není chlorella jako chlorella. I tady platí, že vypěstovaná v našich podmínkách má pro nás daleko lepší význam než dovážená. Navíc i způsob jejího zpracování je velmi důležitý. Chlorela má velmi silnou buněčnou stěnu, kterou ani kyseliny v žaludku a trávicím traktu nenaruší. Češi vyvinuli metodu, jak tuto fibrózní celulózu nejen narušit, ale i rozdrtit, aby se dostala do celého těla, do všech orgánů i  do mozku a odvedla z něj všechno, co tam nepatří.

Vzhledem k vyhlášce EU o bylinách (i na našem blogu zmiňované), nemohu napsat víc. Koho by zajímal dodavatel, ceny a bližší informace napište na adresu vera.oveckova@gmail.com. Dělám pravidelné web-prezentace zdarma, ráda na požádání zašlu odkaz.

Tady je odkaz na můj pokus o octování http://www.veraoveckova.cz/news/umele-mraky-a-octovani/

 

Klikni ZDE a sdílej tento článek na Facebooku

Diskuze

Přidejte svůj názor k tomuto článku.

Pokud se Vám nezobrazuje diskuze, máte pravděpodobně aktivní blokování reklam AdBlock nebo podobný systém.

Copyright © 2013 Blog Soukr.cz