Chřipková epidemie

injekceChřipková epidemie je pomalu na ústupu. To je dobře. Musela ale přijít? Namítnete, že každým rokem touto dobou, někdy dříve a někdy později, se šíří a množí chřipkové viry, které různě mutují a můžeme jen předpokládat, který kmen nás letos přepadne a bude nejagresivnější. Preventivní očkování podstoupilo jen asi 5% populace, vycházím ze zpráv televize Nova, oproti populaci americké, kde je proočkováno asi 45%. V tomto případě věříme spíš přirozeným obranným mechanismům. Jak to tedy je?

Farmaceutická lobby se snaží prosadit plošná a povinná očkování, ačkoliv není jednoznačně prokázán jejich pozitivní vliv. Necháme-li se očkovat proti určitému kmenu virů a podlehneme nákaze jiného kmene, průběh onemocnění je daleko těžší, než v případě, že očkováni nejsme. Každé očkování je nepřirozený zásah do naší imunity. Každý nepřirozený zásah se snaží tělo eliminovat. Naše tělo je malá chemická továrna. Pokud do této továrny dodáváme správné suroviny, pracuje správně. Dokonce se dokáže bez problému vypořádat i s negativními zásahy z venku. Pokud ale chemickou rovnováhu narušujeme, narušujeme rovnováhu a obranyschopnost této továrny – našeho těla. Tělo se nedokáže bránit a onemocní. Z toho vyplývá, že nejlepší obranou proti chřipce a všem nemocem, lehkým  i vážným, je silná imunita. Máme-li dostatečně vysoký počet všech druhů bílých krvinek, zvládnou vyřešit jakoukoli nákazu dříve, než naše tělo onemocní.

Takže prvotní je kvalitní čistá strava, nejlépe z vašeho regionu, neznehodnocená konzervací a různými chemickými látkami. V dnešní době jsou už stejně důležité doplňky stravy. Voda i půda začínají být otrávené a půda navíc vyčerpaná. Proto ani potraviny z domácího trhu, které přestože jsou stále tím nejlepším, neobsahují už tolik živin, jako za časů našich babiček. Doplňky bychom měly pečlivě vybírat. Jenom přirozeně synergické doplňky stravy nám dodají potřebné živiny ve správném poměru. Zároveň je nutné se otužovat a hýbat.

Co z toho vyplývá?

Většina národa správně cítí, že proti chřipce (ale ani proti jiným onemocněním) není potřeba žádné očkování. To působí kontraproduktivně. Co je ale potřeba, je správně vyživovat organismus, otužovat jej a sportovat. Potom se nemusíme bát žádné nemoci, infekce či virózy. Naše tělo si s ní opravdu dokáže poradit samo.

V případě oslabení, které je podporováno jakoukoli chemickou léčbou a různými zbytečnými očkováními, naše tělo podlehne i banálním nemocem.

Rodíme se plně vybaveni k životu. Ke zdravému životu. Nenechte si právo na zdravý život vzít. Jednejte podle zdravého rozumu – jednoduché rovnice:

zdravá strava + zdravá psychika (pohoda) = zdravý organismus

Staňme se všichni zdravými a přestaňme živit farmaceutický průmysl, to máme každý z nás ve svých rukou.

 

Klikni ZDE a sdílej tento článek na Facebooku

Diskuze

Přidejte svůj názor k tomuto článku.

Pokud se Vám nezobrazuje diskuze, máte pravděpodobně aktivní blokování reklam AdBlock nebo podobný systém.

Copyright © 2013 Blog Soukr.cz