Prezidentské volby

vševidoucí okoJste spokojeni s výsledkem? Nebo spíš překvapeni, kdo se do druhého kola probojoval? Vždyť ještě týden před volbami měl Karel Schwarzenberg necelých 7% hlasů v preferencích. Během posledního týdne zázračně nasbíral tolik sympatií, že ho to vyneslo na druhé místo, těsně za Miloše Zemana, s 23,6%. Mě to nepřipadá normální. Kdo zatím tedy stojí? No jistě ten, kdo bude z vítězství Karela Schwarzenberga profitovat. Český národ to dozajista nebude.

Karel Schwarzenberg jednoznačně propaguje politiku EU, tudíž nehájí zájmy České republiky. Nehájí tedy ani zájmy jejích obyvatel. Co pro nás znamená Lisabonská smlouva, o tom jsem Vám psala minule. Karel Schwarzenberg nejenže ji obhajuje, ale jako člen skupiny Bilderberg propaguje vznik NWO (Nového světového řádu). Skupina Bilderberg je společenství asi sta až sto třiceti nejmocnějších lidí světa, kteří rozhodují o tom, jak budeme žít my normální a obyčejní lidé. Možná jste o tom již slyšeli, možná Vám to připadá neuvěřitelné. Ale je to tak.

Proč to nevidíme? Já myslím, že vidíme, ale popíráme tuto skutečnost, protože na nás působí děsivě. Nechceme překonávat strach a smiřovat se s krutou realitou. Volíme červenou pilulku z Matrixu. Ti z vás, kteří tedy volí červenou pilulku, dál nečtěte. Další řádky jsou určeny těm, kteří volí tu modrou, těm kteří chtějí a nebojí se vědět. A chtějí třeba udělat i něco proti.

Skupina Bilderberg se každoročně schází, aby naplánovala postup, jak udržet masy lidí v nevědomosti a jak využít jejich práci ve svůj prospěch. Plánují i mnohem horší věci. Kdosi řekl, že nejhorší forma otroctví je ta, kterou si otrok sám neuvědomuje. A to se právě děje. Jsou ořezávána naše lidská práva a my o to ještě v zájmu bezpečnosti žádáme. Jsou vymýšleni imaginární nepřátelé, díky nimž se cítíme ohroženi a velmi rádi souhlasíme s omezením svobod. Jsou rozdmýchávány války, které nám obyčejným lidem nesou jenom bolest a chudobu, ale pro vládnoucí vrstvu znamenají nepředstavitelné příjmy. Proto tyto nepokoje rozdmýchávají a posléze zbraně dodávají oběma stranám. Média nám to samozřejmě prezentují úplně jinak.

Skupina Bilderberg stála i u zrodu Evropské Unie a Eura. Jak jsem psala, iniciuje a podporuje vznik NWO (Nového světového řádu). Řádu, v němž bude na celé planetě vládnout několik nejbohatších rodin, v němž se smažou veškeré rozdíly mezi národy, kde bude vládnout velmi tvrdá diktatura a dohled, o kterém se nezdálo ani Orwelovi.

Dosavadní prezident Klaus to viděl a věděl. Ačkoliv zdaleka ne se všemi jeho rozhodnutími souhlasím, má můj obdiv, jakým způsobem bránil naši zem proti EU. Nesklidil za to žádný obdiv médií, protože ta jsou placena z jiných kapes. Sklidil jen velkou kritiku. Kritiku, kterou atomaticky bez použití selské úvahy přebírají lidé, jenž nechtějí sami myslet. Vy, kteří jste dočetli až sem, k nim nepatříte. Naším úkolem je otvírat oči i těm ostatním, kteří stále ještě strkají hlavu do písku. Ale s hlavou v písku, jak řekl David Icke, mohou jenom klečet. Kdo už nechcete klečet, dobře zvažte, koho budete volit v druhém kole.

Nevěřím, že přímo zázračný vzestup volebních preferencí Karela Schwarzenberga je způsoben jeho “výbornou kampaní”, spíš bych se přiklonila k manipulaci s výsledky nebo dokonce ovlivnění našeho myšlení a rozhodnutí. Pokud to tak ale nebylo a lidé opravdu volili tohoto nemilosrdného Rakušáka, sice nechápu, ale asi se ještě stále mají moc dobře. A mají z čeho rozdávat, až budou platit EU, banky, krachující státy a tím vlastně oklikou cpát své peníze do “chudého” Německa, kterému tyto státy dluží.

Vyberte si sami, čemu budete věřit a co sami chcete.

Vkládám odkaz na článek, který reaguje nejen na volby, ale zejména na postoj České televize, kterou si platíme z našich daní. A povinně.

http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Vladimir-Kapal-Z-Ceske-televize-se-mi-chce-zvracet-259490

Klikni ZDE a sdílej tento článek na Facebooku

Diskuze

Přidejte svůj názor k tomuto článku.

Pokud se Vám nezobrazuje diskuze, máte pravděpodobně aktivní blokování reklam AdBlock nebo podobný systém.

Copyright © 2013 Blog Soukr.cz