Proč vznikl Soukr.cz

soukr-vejirDívám se kolem sebe už delší dobu a pozoruji, co se ve společnosti děje. Nejenom v naší zemi ležící v srdci Evropy, ale na celém světě. Dívám se a říkám si, kam až to může vést?

Odpověď je jednoduchá. Tam, kam dovolíme.

Nedávno jsem četla statistiku, v níž téměř 50% obyvatelstva bylo se životem v naší zemi nespokojeno a nejraději by odešlo do zahraničí. Chápu je. Mě napadla cesta opačná. Přispět ke zlepšení podmínek v naší zemi. Abychom všichni mohli žít ve své zemi, doma, spokojeně.

To nezmění žádný politik ať z té či z oné strany, tudíž ani volby ne. To nezmění žádné protesty a stávky, to se jen změní tok peněz do jiných kapes.

Změnit to můžeme jenom my všichni. Budeme-li nakupovat svoje vlastní kvalitní české zboží. Po vzoru Gándího,  začít nakupovat převážně domácí produkty.

Pro tuto myšlenku jsem nadchla i několik dalších lidí a pustili jsme se společně do práce. Vznikl portál Soukr.cz.

Právě to „společně“ je velmi důležité. I kdybych měla sebeúžasnější myšlenku, pokud bych se ji snažila zrealizovat sama, měla bych daleko menší šanci na úspěch.

Portál Soukr.cz dává prostor všem českým firmám, živnostníkům, farmářům, řemeslníkům a všem šikovným lidem ukázat ostatním svou práci. Jedině ve spojení všech dobrých a poctivých lidí je síla.

Budeme zde pro vás postupně uveřejňovat články a odkazy na důležitá témata jako například geneticky modifikované potraviny, co způsobuje očkování, chystá se zákaz zahrádkaření a léčení bylinkami apod.

Jedině touto cestou se můžeme postavit globalizaci a nesmyslným nařízením nejen EU.

Někteří z vás jsou již členy různých regionálních sdružení, naším cílem je spojit celou Českou republiku. Vrchol je zatím v mracích, ale směr je vytyčený. Proto vítejte všichni, kteří se k našemu portálu přidáváte.

Za tým Soukr.cz Věra Ovečková

Klikni ZDE a sdílej tento článek na Facebooku

Diskuze

Přidejte svůj názor k tomuto článku.

Pokud se Vám nezobrazuje diskuze, máte pravděpodobně aktivní blokování reklam AdBlock nebo podobný systém.

Copyright © 2012 Blog Soukr.cz