Petice a výzvy

Voda – základní lidské právo

kapka vodyVoda je nezbytná pro život na naší Zemi. Lidské tělo je složeno ze 70-75% z vody a mozek až z 85%. Denně potřebujeme dodat tělu pro jeho správné fungování kolem 2l čisté vody. Další vodu potřebujeme na přípravu jídla a nutnou hygienu.

Otočíme kohoutkem a voda teče. Nejenže teče voda, ale teče voda čistá, pitná. Nepřipouštíme si, že jsou na světě milióny lidí, kteří k vodě nemají přístup. Nosí ji často z kilometry vzdálených studní ve velmi špatné kvalitě. Je to ale daleko. Nás se to zatím netýká. Zatím.

V brzské době ale může být jinak. Nejenomže se šířící oblast sucha může dotknout naší republiky, což už dnes pociťuje jižní Morava, ale zejména Evropskou Unií chystaná liberalizace trhu s vodními zdroji a zajištění přístupu k vodě, může znamenat konec zajištění práva na čistou vodu.

Číst celý článek

Evropská petice za zákaz pesticidů hubících včelstva v obrovském rozsahu po celé Zemi

včelaMilí přátelé, děje se to potichu a globálně, umírají miliardy včel, což ohrožuje naši úrodu a potraviny. Ale během 72 hodin by Evropská unie mohla přistoupit k zákazu těch nejjedovatějších pesticidů, a vydláždit tak cestu ke globálnímu zákazu, který by včely zachránil před vymíráním.

Číst celý článek

Petice za zákaz dálkového ovládání činnosti lidského mozku

http://www.dreamstime.com/-image668916V posledních desetiletích se velmi rozvinula “Technologie ovládání davu”. Mohla být uplatněna i v prvním kole volby nového prezidenta ČR. Nejen Evropská Unie, ale i vládnoucí špičky světa potřebují, aby byl zvolen jednoznačně prounijní a pro NWO prezident, aby nekladl žádný odpor při podpisech smluv prodávajích naši zemi i s námi.

Jestli se nechcete stát obětí ovládání a chcete si ponechat vlastní vůli k rozhodování, velmi pozorně si pročtěte text petice a připojte se.

Číst celý článek

Přístup k rostlinným léčivým zdrojům v EU

nedejme_si_priroduProč jsou léčivé rostliny tak důležité? Léčivé rostliny mají potenciál řešit podstatné zdravotní problémy. Dosti rozšířená představa, že byliny jsou vůči průmyslovým lékům jaksi nepodstatné, méněcenné, je mylná. Díky úspěchům chirurgie, antibiotik a očkování v předešlém století se “bylinářštví” dostalo do úzadí. Dnešní biochemici ale opět obrací pozornost k milionům molekul obsažených v tisících druhů rostlin a hub. Najdou se mezi nimi takové, které jsou mnohem účinější a bezpečnější, než stávající průmyslové léky. A není to pouze kozlík nebo třezalka na depresi, ale i množství dalších druhů z celého světa, z nichž některé pomáhají i u chorob vzácných nebo obtížně léčitelných. (Třeba i arterioskleróza, hypertenze, artritida, alergie, rakoviny…)

Číst celý článek

Juvenilní justice – lov na děti

Juven.justiceRozmýšlela jsem, jestli sem tento příspěvek přidat, protože přímo tématicky nesouvisí, ale rozhodla jsem se, že ano. Jde o děti nás všech. A já mám děti ráda. Musíme udělat všechno proto, abychom je ochránili. Informace, které se dovíte z videa, jsou odstrašující. O nich se rozhodně nahlas nemluví. Tato vlna únosů dětí se souhlasem úřadů se k nám žene ze západu. Pokud mám správné informace jsou první únosy už i v České a Slovenské republice. Jako členům EU nám hrozí, že legislativa, která zlegalizuje toto kradení dětí, se schválí i u nás.

Číst celý článek

Copyright © 2013 Blog Soukr.cz